Reklama na plandekach — zalety

Plandeka to nie tylko sposób na skuteczną ochronę ładunku, ale również spora powierzchnia, którą można wykorzystać do celów reklamowych. Samochód z plandeką, na której umieszczony jest nadruk reklamowy, każdego dnia dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców. To jedno ze skuteczniejszych nośników reklamowych, które nie wymaga od ciebie dużych nakładów finansowych. Niewiele jest innych metod marketingowych, które pozwolą ci osiągnąć duży zasięg oddziaływania przy tak niewielkich kosztach.

Wciąż nie jesteś przekonany, czy reklama na plandekach to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy? Poznaj główne 4 argumenty, dzięki którym z pewnością zmienisz zdanie.

  1. Ekonomiczny sposób na skuteczną reklamę. Finanse odgrywają bardzo ważną rolę podczas planowania działań marketingowych. Często z powodu ograniczonego budżetu musimy rezygnować z pewnych form promocji. Dla wielu firm to właśnie plandeki są główną szansą na to, aby skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, realizować wyznaczone cele sprzedażowe lub wizerunkowe. Plandeka przede wszystkim spełnia funkcje praktyczne — zabezpiecza przewożone ładunki. Nadruki reklamowe to niejako wartość dodana. Bardzo niewiele jest takich nośników reklamowych, które łączyłyby obie te funkcje. Jest to więc doskonały sposób na oszczędne realizowanie działań marketingowych. Reklamy na plandekach generują zdecydowanie niższe koszty niż np. wynajem billboardu. Jest to inwestycja jednorazowa, bo poza wykonaniem nadruku nie trzeba już za nic płacić.
  2. Brak uciążliwych formalności. Jeśli chcesz wykonać reklamę na plandece, wystarczy, że zgłosisz się do naszej firmy, która specjalizuje się w wykonywaniu nadruków przy użyciu specjalistycznych ploterów. Nie musisz przeglądać ofert, analizować kosztów za wynajem nośników reklamowych czy uzyskiwać specjalnych pozwoleń. Musisz jedynie powiedzieć nam, czego potrzebujesz, a my przygotujemy odpowiedni projekt, a następnie zadbamy o jego realizację.
  3. Wysoka skuteczność. Reklama na plandece dociera wszędzie tam, gdzie samochód. Może mieć zasięg lokalny, krajowy lub międzynarodowy. Niemniej twój przekaz każdego dnia dociera do szerokiej grupy odbiorców. Dodatkowo nasza firma zapewnia w pełni spersonalizowane reklamy na plandekach, które są przemyślane pod względem skuteczności marketingowej.
  4. Stała ekspozycja. Przy jednorazowym wydatku na wykonanie nadruku, masz zapewnioną stałą ekspozycję reklamy, która nic cię nie kosztuje. Niezależnie od tego, czy samochód jest w trasie, na postoju czy u klienta przekaz marketingowy twojej firmy zawsze będzie widoczny.
Rate this post