Plandeki na wymiar — zalety kupna

Plandeki mają bardzo szerokie zastosowanie. Służą przede wszystkim do zabezpieczania towaru przewożonego na przyczepach samochodowych, ale wykorzystywane są także w branży budowlanej, ogrodnictwie, rolnictwie czy do budowy namiotów ogrodowych. Wielość różnorodnych zastosowań sprawia, że bardzo często potrzebujemy plandek o nietypowych rozmiarach czy kształtach. W takich właśnie przypadkach warto skorzystać z możliwości wykonania plandeki na wymiar w naszej firmie.

Dlatego warto wybrać plandeki na wymiar?

Plandeka tworzona na wymiar cechuje się wymiarami idealnie dopasowanymi do konkretnego zapotrzebowania. Jest to bardzo ważne w sytuacjach, gdy spełnia ona funkcje ochronne, np. zabezpiecza przewożony ładunek. Musi być wówczas przede wszystkim szczelna i odpowiadać gabarytom oraz kształtom naczepy.

Plandeki na wymiar, wykonywane zgodnie z projektem i wszystkimi wytycznymi od klienta, są w pełni przystosowane do konkretnego zastosowania. Mogą mieć dowolny wymiar i kształt. Tak naprawdę nie ma ograniczeń dotyczących rozmiarów płacht. Nasza firma przygotowuje plandeki wielkoformatowe, które — jeśli istnieje taka konieczność — możemy przygotować nawet w ciągu jednej doby.

Możliwość doboru wysokiej jakości materiałów

Decydując się na realizację plandeki na wymiar, klient może zdecydować nie tylko na dowolny rozmiar płachty, ale również wybrać odpowiadającą potrzebom gramaturę materiału oraz dodatkowe elementy wyposażenia.

W naszej firmie zawsze wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które są odporne na uszkodzenia, rozciąganie, różne warunki atmosferyczne. Tkanina poliestrowa, wykorzystywana do ich produkcji, jest obustronnie powlekana PCV oraz pokryta warstwą lakieru zabezpieczającego przed zabrudzeniami, wilgocią i pleśnią. Klient może wybrać gramaturę materiału — od 200 g/cm2 do 900 g/m2. Zgodnie z potrzebami plandeki możemy wyposażyć również w stalowe okucia, linki mocujące, gumę napinającą itd.

Mnogość różnorodnych rozwiązań sprawia, że w naszej firmie można zamówić plandekę do każdego zastosowania — począwszy od standardowych plandek samochodowych, poprzez plandeki do altan, na łodzie, tunele ogrodnicze, ogrodzenia, balkony, baseny, piaskownice, dachy. Z tkaniny poliestrowej można też wykonać trwałe pokrowce na wózki widłowe, materace sportowe, kotary. Tak naprawdę w naszej hali produkcyjnej jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Reklama na plandekach

Plandeki, oprócz istotnej funkcji ochronnej, mogą być wykorzystane również do celów reklamowych. Szczególne plandeki samochodowe nadają się do tego doskonale. W ten sposób mamy możliwość stworzenia reklamy mobilnej na dużej powierzchni, której koszt jest zaskakująco niski w porównaniu do innych metod promocji.

Decydując się na wykonanie plandeki na zamówienie w naszej firmie, możesz skorzystać także z możliwości przygotowania wysokiej jakości druku na powierzchni. Nadruki na plandekach realizujemy z zastosowaniem plotera Mimaki UCJV150-160, co jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości.

 

Rate this post