Dlaczego warto kupić plandekę na wymiar?

Plandeki są powszechnie używane do osłony pojazdów, a także do zabezpieczenia ładunków przewożonych na naczepach. Na tym jednak nie kończy się zakres ich zastosowań. Tak naprawdę wykorzystywane są w wielu dziedzinach, w tym m.in. budownictwie, rolnictwie, handlu, a nawet branży rozrywkowej. Bardzo często używane są w celu ochrony rzeczy o nietypowych kształtach. To wszystko sprawia, że niejednokrotnie gotowe płachty w standardowych wymiarach okazują się niewystarczające — trzeba wykonać plandekę na wymiar.

Plandeka na wymiar — idealnie dopasowana do potrzeb

Ze względu na to, że plandeki są używane do różnorodnych zastosowań, nasza firma wykonuje je również na wymiar — zgodnie z oczekiwaniami klienta i adekwatnie do konkretnych potrzeb. A kształtów i rozmiarów plandek może być tyle, ile sposobów ich wykorzystania. Produkujemy solidne płachty m.in. na słomę, stogi, łodzie, tunele ogrodnicze, ogrodzenia, baseny, plandeki do altan, balkony, piaskownice, dachy, namioty handlowe itd. Oczywiście znaczna część zamówień kierowanych do naszej firmy dotyczy również plandek samochodowych oraz kolejowych. W tym przypadku rozmiar oraz kształt można ściśle dostosować do pojazdu bez względu na jego wielkość.

Oprócz tego wykonujemy też pokrowce na wózki widłowe, materace sportowe oraz zasłony czy kotary. Jak się zatem okazuje, zakres zastosowań plandek jest tak duży, że trudno byłoby spełnić oczekiwania wszystkich klientów, ograniczając się wyłącznie do produktów o standardowych rozmiarach. Istnieje wiele przypadków, gdy znacznie korzystniejszym, a wręcz jedynym rozwiązaniem jest zamówienie plandeki na wymiar , która zapewni solidne, wytrzymałe i szczelne zabezpieczenie.

Wysoka jakość też ma znaczenie

Odpowiedni kształt i rozmiar plandeki ma prymarne znaczenie, ale nie mniej ważna jest jej jakość, a niekiedy również dodatkowe elementy wyposażenia, które wpływają na jej funkcjonalność. Plandeki na wymiar, tak samo jak produkty w uniwersalnych rozmiarach, są solidne, wytrzymałe, odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Powstają z wysokiej jakości materiału o gramaturze 200 g/cm² do 900 g/m². Mogą być wyposażone w stalowe okucia, linki mocujące, gumę napinającą plandekę lub inne elementy, które są niezbędne w przypadku konkretnego zastosowania. Cechuje je również estetyka, dlatego też z powodzeniem mogą być użyte do celów reprezentacyjnych.

 

Rate this post