Od czego zależy koszt plandeki samochodowej?

Plandeki samochodowe to rozwiązania, które cieszą się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego. Stanowią doskonały sposób na zabezpieczenie towaru znajdującego się we wnętrzu pojazdu, a przy odpowiednich rozmiarach mogą stać się także efektywną reklamą. Od czego jednak zależą koszty zakupu takiego produktu? I gdzie szukać wysokiej jakości propozycji, które łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.  

Od czego zależy cena plandeki samochodowej?

Produkcja plandek jest w większości przypadków kwestią indywidualną, ponieważ tworzony produkt musi posiadać wymiary dopasowane do wielkości danego pojazdu. Tylko idealne dopasowanie będzie gwarantowało funkcjonalność i szczelność przez długi czas.

Pierwszym czynnikiem, który wpływa na koszty zakupu jest więc opracowanie indywidualnego projektu. Kolejny czynnik to ilość materiału potrzebna do stworzenia określonego rozwiązania. Oczywiście im więcej surowca potrzebujemy, tym większa będzie kwota, którą musi zapłacić. Na ostateczną ceną ma wpływ także rodzaj użytego materiału oraz jego gramatura. Eksperci są jednak zgodni: nie warto wybierać najtańszych propozycji. Ich niska cena wiąże się zazwyczaj z gorszą jakością, czyli niską trwałością i mniejszą odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Cena plandeki zależy także od dodatkowych akcesoriów, które zostaną do niej dołączone. Elementy, takie jak prowadnice, oczka, paski zapięciowe, czy pasy naciągowe są konieczne, by zapewnić solidne mocowanie, jednak zwiększają cenę, jaką musimy zapłacić za produkt (szczególnie jeśli bazują na najwyższej jakości materiałach).

Jednak to nie koniec. Na ostateczną cenę wpływa także to, czy plandeka będzie pełnić jednocześnie funkcję mobilnej reklamy. Jeśli tak, to stworzenie, a następnie naniesienie wybranego projektu graficznego zwiększa cenę produktu. Ostateczna kwota zależy m.in. od rodzaju farby, która została wykorzystana, a także od wielkości zadrukowanej powierzchni. Warto jednak pamiętać także o drugiej stronie medalu: logo firmy, jej nazwa, czy dodatkowy projekt graficzny mogą sprawić, że tradycyjny pojazd stanie się efektywną reklamą, która zapadnie w pamięć potencjalnych odbiorców. Początkowe koszty mogą więc stać się źródłem coraz większych zysków.

Wysokiej jakości rozwiązania – nasza oferta

Jeśli szukasz wysokiej jakości plandeki samochodowej, która spełni Twoje oczekiwania, sprawdź naszą ofertę. Jako producent z dużym doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do różnego typu pojazdów. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej klasy, które bazują na materiałach uznanych firm, takich jak: Sioen, Ferrari, Polymar, czy Dixon. Wszelkie szczegóły (w tym m.in. gramatura materiału, splot, czy kolor) ustalane są bezpośrednio z naszymi klientami, tak by produkt końcowy jak najbardziej odpowiadał ich potrzebom. Już dziś sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z szerokiej gamy produktów.

Rate this post