Jak trwała jest reklama na plandece?

W dzisiejszych czasach, kiedy liczy się przede wszystkim przewaga nad konkurencją i zdobycie nowych klientów, reklama stanowi potężne narzędzie, z którego warto korzystać. Nie dziwi także fakt, że firmy sięgają po coraz ciekawsze i oryginalniejsze propozycje, dzięki którym osiągają zamierzone cele. Jednym z modnych sposobów jest stworzenie reklamy na plandece. Jednak czy takie rozwiązanie jest trwałe? I jakie czynniki mają na to wpływ? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Trwałość reklamy na plandece – co ma wpływ?

Reklama na plandece jest reklamą wielkoformatową, co oznacza, że stanowi jasny, dobrze widoczny przekaz, który ma ogromną moc. Jej trwałość zależy jednak od wielu czynników. Jednym z nich jest wykorzystana technika nanoszenia elementów graficznych, a także rodzaj użytych substancji chemicznych. Istotne znaczenie ma również proces ochronny, taki jak woskowanie, dzięki któremu powierzchnia staje się odporna na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ogromną rolę odgrywa również materiał na który nanoszona jest reklama. Warto wykorzystywać jedynie plandeki wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów, które są wykonywane według najwyższych standardów i posiadają odpowiednią gramaturę.

Wspomniane wyżej czynniki sprawiają, że reklama na plandece jest trwała i może być z powodzeniem wykorzystywana przez wiele lat.

Reklama na plandece – nasza oferta

Jeśli chcesz skorzystać z zalet, jakie wykazuje reklama na plandece, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty. Jako firma z dużym doświadczeniem już od lat zajmujemy się tego typu usługami, a opinie tysięcy zadowolonych klientów świadczą o jakości tworzonych projektów. Realizujemy nawet najbardziej oryginalne pomysły, wykorzystując w tym celu nowoczesne maszyny poligraficzne, tworzące wydruk wysokiej jakości.

Najczęściej wykonujemy reklamy na plandekach z zastosowaniem wielkoformatowego druku solventowego (dotyczy to tylko nowych okryć plandekowych, drukowanych przed zgrzaniem plandeki na pojeździe). Nadruk powstaje przy użyciu doskonałego urządzenia, czyli plotera UV-LED o wysokiej rozdzielczości Mimaki UCJV150-160.

Dzięki nowoczesnym maszynom i nowatorskiemu podejściu tworzone reklamy są estetyczne, trwałe i co najważniejsze: skuteczne. Już dziś sprawdź naszą ofertę i zacznij promować swoją firmę w zupełnie nowy sposób.

Rate this post