O firmie

O firmie Plandeki – produkcja i naprawa

Firma PLANDEKI Produkcja i Naprawa Krzysztof Sikorski istnieje na rynku od dwudziestu lat. Historia firmy sięga 1996 roku. Wtedy to rozpoczęliśmy produkcję plandek samochodowych. Od początku działalności związani jesteśmy z województwem łódzkim. Bardzo szybko jednak, dzięki dynamicznemu rozwojowi, profesjonalnej obsłudze oraz wysokiej jakości oferowanych usług osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku krajowym.

Obecnie jesteśmy wiodącym producentem plandek samochodowych dostosowanych do każdego rodzaju samochodu dostawczego. Oferujemy szeroki asortyment produktów i komplementarnych wobec nich usług. Oprócz plandek samochodowych wykonujemy również: plandeki dachowe i okryciowe, kotary i okrycia plandekowe, namioty wraz z konstrukcją zadaszenia, ogródki piwne, tunele foliowe, płachty budowlane, płachty pokryciowe, przykrycia na łodzie, zbiorniki, baseny. W naszej ofercie znajdują się również wydruki wieloformatowe, banery reklamowe, reklamy na plandekach. Wszystkie produkty występują w pełnej gamie kolorystycznej i gramaturze. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką wykonania.

W produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowszej generacji urządzenia renomowanych firm. Potwierdzeniem jakości naszych usług są liczne certyfikaty. Posiadamy również certyfikat Przemysłowego Instytutu Motoryzacji uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa XL.

Współpracując z nami spotkacie się Państwo z kompetentnymi i profesjonalnie przygotowanymi pracownikami. Zaufało nam już wiele firm i instytucji z całej Polski.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest ciągłe doskonalenie jakości i podążanie za wyzwaniami rynku. Na naszej stronie internetowej znajdują się przykłady produktów opatrzone zdjęciami oraz pełną ofertę usług firmy. Niestandardowe wymiary i projekty nie stanowią dla nas problemu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

Certyfikat B

Certyfikat B