7 lutego 2016

O firmie

PLANDEKI Produkcja i Naprawa Krzysztof Sikorski – producent plandek

Firma PLANDEKI Produkcja i Naprawa Krzysztof Sikorski została założona w roku 1996. Od ponad 20 lat produkujemy plandeki, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wykonywać tę pracę perfekcyjnie. Obecna wysoka pozycja jednego z najlepszych producentów plandek nie byłaby możliwa, gdyby nie ciągłe doskonalenie się, poszukiwanie i zatrudnianie najlepszych specjalistów, inwestycje w maszyny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja plandek samochodowych na wymiar. Właściwie każdy pojazd może otrzymać od nas wysokiej jakości plandekę, bez względu na jego markę i gabaryty. Plandeki na samochody ciężarowe, plandeki dla TIR-ów oraz wszelkich innych pojazdów dostawczych, które dostarczamy do naszych klientów, to produkty najwyższej jakości.

Oprócz plandek samochodowych wykonujemy również: plandeki dachowe i okryciowe, kotary i okrycia plandekowe, plandeki na taras namioty wraz z konstrukcją zadaszenia, ogródki piwne, tunele foliowe, płachty budowlane, płachty pokryciowe, przykrycia na łodzie, zbiorniki, baseny. W naszej ofercie znajdują się również wydruki wielkoformatowe, banery reklamowe, reklamy na plandekach. Wszystkie produkty dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej i gramaturze. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką wykonania. Druk na różnego rodzaju materiałach wykonujemy w pełni profesjonalnym ploterem UV-LED Mimaki UCJV150-160.

Plandeki: jakość i solidność

Dlaczego nasze plandeki są tak dobre? Używamy materiałów i tkanin pochodzących wyłącznie od sprawdzonych producentów, posiadamy odpowiednio wyposażoną halę produkcyjną, w której fachowcy wiedzą, jak wykorzystać możliwości oferowane przez nowoczesne maszyny, na których pracują. Wszystko to zebrane razem w efekcie przynosi wynik, z którego jesteśmy zadowoleni sami, ale najważniejsze jest zadowolenie klienta. Nasze plandeki są dopracowane. Nie sprzedajemy produktów, co do których mogłyby powstać zastrzeżenia. Ich wysoką jakość potwierdzają uzyskane certyfikaty, między innymi certyfikat Przemysłowego Instytutu Motoryzacji uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa.

Przez dwadzieścia lat rozwoju wyprodukowaliśmy setki plandek i nawiązaliśmy owocne kontakty z wielką liczbą firm i instytucji, które nam zaufały. Taki dorobek zobowiązuje, a my zwykliśmy z naszych zobowiązań wywiązywać się najlepiej jak potrafimy. Doskonale znamy rynek polski, trzymamy także rękę na pulsie, obserwując nowe trendy w Europie. Nadążanie za zmieniającym się światem traktujemy jako konieczność. Chcąc utrzymać pozycję wiodącej firmy musimy wiedzieć z wyprzedzeniem o wszystkim, co dotyczy naszej branży.

Prosimy nie wahać się, jeśli tylko chcą się Państwo z nami skontaktować. W Plandeki Sikorski spotkają Państwo kompetentnych ludzi, którzy chętnie doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują optymalne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

Certyfikat B

Certyfikat B