7 lutego 2016

Realizacje

Nasze realizacje – plandeki do różnych zastosowań

Trzon naszej działalności stanowią plandeki różnego tupu. Wśród nich znajdują się plandeki samochodowe, które produkujemy na wymiar, niezależnie od marki samochodu. Możemy zaopatrzyć w plandeki TIR-y, mamy też plandeki dla samochodów ciężarowych oraz innych pojazdów, które wymagają pokrycia plandeką. Wśród widocznych na zdjęciach efektów naszego wytwórstwa widoczne są również reklamy wydrukowane na produkowanych przez nas plandekach. Jest to wyjątkowo skuteczny środek na zwiększenie zasięgu rozpoznawalności firmy. Nadruki wykonywane są profesjonalnym ploterem UV-LED wysokiej rozdzielczości Mimaki UCJV150-160. Fotografie przedstawiają także samochody oklejone folią. Ten rodzaj reklamy na samochodach sprawdza się bardzo dobrze, a my potrafimy zaprojektować i wykonać każdy wzór. Mieliśmy zaszczyt współpracować z tak znanymi markami, jak: Petecki, Tartak Olczyk, Plaastics, Tuplex, Gras, Wielton, Sako-Expo, Mehler. Referencje wystawione przez te i inne zadowolone firmy najlepiej świadczą o nas jako dobrym producencie plandek i wytwórcy mobilnych reklam na samochodach.

Jakie rodzaje plandek produkujemy?

Produkcja plandek do aut nie stanowi całości naszej działalności. Wykonujemy również całkowicie dostosowane do warunków i zapotrzebowania plandeki do zastosowań rolniczych i na biogazownie. Nasze plandeki spełniają wszystkie wymagania stawiane przed pokryciami stosowanymi na biogazownie rolnicze. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdą taką instalację w plandekę, która skutecznie zabezpieczy ją przed wilgocią, promieniowaniem UV, a także czynnikami atmosferycznymi i szkodliwymi substancjami chemicznymi. Tak samo sprawa ma się z plandekami stosowanymi do przykrycia szamba. Wyprodukowaliśmy wiele wysokiej jakości plandek na szamba, które dobrze służą swoim użytkownikom. W naszej ofercie znajdą Państwo również estetycznie i solidnie wykonane plandeki na altanę oraz taras. Dzięki nim zyskacie całoroczne miejsce do relaksu i spędzania wolnego czasu z rodziną bądź przyjaciółmi. Są to plandeki niezwykle funkcjonalne, ale też doskonale wyglądające. Wszystkie nasze produkty powstają na wymiar, dzięki czemu są doskonale dopasowane do potrzeb naszych klientów i wielkości pojazdów oraz obiektów, które mają przykryć.

Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi realizacjami w galerii fotograficznej. Mamy nadzieję, że to, co Państwo zobaczą na zdjęciach, będzie przekonujące nie tylko dla ekspertów w dziedzinie, którą się zajmujemy, ale również dla zwykłych klientów, którzy chcieliby nawiązać współpracę z jednym z najlepszych producentów plandek w kraju.