7 lutego 2016

Realizacje

Galeria reklam na plandekach

Plandeki, w szczególności plandeki samochodowe, to trzon naszej produkcji. Wszystkie plandeki do aut produkujemy na wymiar, niezależnie od marki samochodu. Możemy zaopatrzyć w plandeki TIR-y, mamy też plandeki dla samochodów ciężarowych oraz innych pojazdów, które wymagają pokrycia plandeką. Wśród widocznych na zdjęciach efektów naszego wytwórstwa widoczna jest również reklama na plandekach – wyjątkowo skuteczny środek na zwiększenie zasięgu rozpoznawalności firmy. Nadruki wykonywane są profesjonalnym ploterem UV-LED wysokiej rozdzielczości Mimaki UCJV150-160. Fotografie przedstawiają także samochody oklejone folią. Ten rodzaj reklamy na samochodach sprawdza się bardzo dobrze, a my potrafimy zaprojektować i wykonać każdy wzór. Mieliśmy zaszczyt współpracować z tak znanymi markami jak: Petecki, Tartak Olczyk, Plaastics, Tuplex, Gras, Wielton, Sako-Expo, Mehler. Referencje wystawione przez te i inne zadowolone firmy najlepiej świadczą o nas jako dobrym producencie plandek na samochody i wytwórcy mobilnych reklam na samochodach.

Plandeki na biogazownie i szambo

Plandeki samochodowe nie stanowią całości naszej działalności jako producenta plandek. Wykonujemy również całkowicie dostosowane do warunków i zapotrzebowania plandeki na biogazownie. W szczególności biogazownie rolnicze wymagają plandek – jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdą taką instalację w plandekę, która spełni wysokie wymagania. Podobnie z plandekami na szambo. Wyprodukowaliśmy wiele wysokiej jakości plandek na szamba, które dobrze służą swoim użytkownikom. Również te plandeki podlegają naszej kontroli jakości. Dostarczamy wyłącznie plandeki, co do których mamy pewność, że spełnią swoje zadanie. Szambo lub biogazownia okryte plandekami naszej produkcji są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi oraz działaniem szkodliwych związków chemicznych. Tkanina używana przy wytwarzaniu tego typu plandek cechuje się bardzo wysoką trwałością. Instalacje są więc chronione i nie są narażone na uszkodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi realizacjami w galerii fotograficznej. Mamy nadzieję, że to, co Państwo zobaczą na zdjęciach, będzie przekonujące nie tylko dla ekspertów w dziedzinie, którą się zajmujemy, ale również dla zwykłych klientów, którzy chcieliby nawiązać współpracę z jednym z najlepszych producentów plandek w kraju.

?value=0&guid=ON&script=0