Plandeka na tira musi być na wymiar?

Plandeka na samochody typu TIR ma na celu zabezpieczenie przewożonego ładunku, w związku z tym musi być wytrzymała, odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim szczelna i idealnie dopasowana do gabarytów i kształtu naczepy.

Naczepy TIR-ów występują w standardowych rozmiarach, dlatego możliwe jest zastosowanie plandek uniwersalnych. Aby jednak mieć pewność szczelnego dopasowania do pojazdu oraz przewożonego ładunku, warto zdecydować się na zamówienie plandeki na wymiar.

Plandeki „szyte na miarę”

Plandeki na wymiar są idealnie dostosowane do potrzeb konkretnego odbiorcy. Tak naprawdę nie ma ograniczeń dotyczących wielkości czy kształtu płachty, która okrywać będzie naczepę wraz z ładunkiem. Rozmiary plandek wykonywanych na zamówienie są zgodne z wytycznymi i projektem klienta, dlatego też są w pełni przystosowane do konkretnego przeznaczenia. Dodatkowo istnieje możliwość doboru odpowiedniego materiału, a także koloru, rodzaju zapięć, sposobu montażu czy dodatkowego wzmocnienia we wskazanych miejscach.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji plandek na indywidualne zamówienie klientów. Jesteśmy w stanie wykonać plandeki wielkoformatowe nawet w ciągu jednej doby, gdyż dysponujemy dużą halą produkcyjną i specjalistycznymi maszynami. Korzystamy przy tym z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle odporne na uszkodzenia, rozciąganie i skrajne temperatury. Używana przez nas tkanina poliestrowa powlekana jest obustronnie PCV, a dwustronne pokrycie lakierem zabezpiecza przed brudem, wilgocią oraz pleśnią.

Plandeki na wymiar: potencjał reklamowy

Istotną zaletą plandek na zamówienie jest możliwość wykonania wysokiej jakości druku na ich powierzchni. Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju nadruki na plandekach z zastosowaniem plotera Mimaki UCJV150-160. Dzięki tej profesjonalnej maszynie UV-LED jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. W ten sposób pojazd może stanowić doskonały nośnik reklamy lub istotnych informacji, na których szczególnie nam zależy.

1/5 - (1 vote)