Do czego można używać plandek samochodowych?

Plandeki samochodowe służą przede wszystkim do zabezpieczenia przewożonego towaru, a także mogą spełniać funkcję powierzchni reklamowej. Są odporne na uszkodzenia i rozciąganie, a także na wilgoć, pleśń oraz zabrudzenia. Oferowane przez nas plandeki wytrzymują w temperaturach od -30 do +70°C. Przyjrzyjmy się bliżej obydwu funkcjom plandek na samochody.

Co można przewozić pod plandeką?

W samochodach typu TIR, ciężarowych i dostawczych pod plandeką przezwoić można towary odporne na zmiany temperatur oraz niekwalifikujące się jako ładunki niebezpieczne. Plandeki równie dobrze sprawdzają się podczas transportu towarów o dużych gabarytach, zwłaszcza na paletach. Rozładowywanie towaru z samochodu z plandeką jest szybkie, sprawne i proste, przy czym należy pamiętać, aby ładowany towar odpowiednio zabezpieczyć. Pod żadnym pozorem samochodem z plandeką nie wolno przewozić ludzi ani zwierząt.

Jakie są zalety reklamy na plandece?

Drugim sposobem wykorzystania plandeki samochodowej jest użycie jej jako nośnika reklamy. Zaletą takie rozwiązania będzie widoczność przekazu w przestrzeni publicznej, jego rozpoznawalność, a także możliwość dotarcia z nim do szerokiego grona odbiorców. Co więcej, ze względu na trwałość nośnika, jego odporność na uszkodzenia, wysokie temperatury, szkodliwe warunki czy uszkodzenia, reklama na plandece pozostanie w nienaruszonym stanie przez długi czas.

Dostosuj plandekę do własnych potrzeb

Dzięki możliwości wykonania przez nas plandek na wymiar istnieje możliwość dostosowania plandeki do własnych potrzeb. Oferujemy plandeki z wysokiej jakości materiału o gramaturze już od 200 g/cm2 do 900 g/m2 w dowolnych wymiarach, ściśle dopasowanych do wielkości pojazdu. Co więcej, oferowane przez nas plandeki mogą zostać wyposażone w:

  • stalowe okucia,
  • linki mocujące,
  • gumę napinającą plandekę.

Oprócz typowych plandek samochodowych oferujemy plandeki na: altany, stogi, łodzie, tunele ogrodnicze, ogrodzenia, balkony, baseny, piaskownice, słomę, przyczepki, dachy, a także pokrowce na wózki widłowe, materace sportowe czy kotary. Profesjonalne nadruki na plandekach wykonujemy specjalistycznym ploterem UV-LED, charakteryzującym się wysoką rozdzielczością Mimaki UCJV150-160.

Rate this post